سراب

هر صدایی که در طبیعت ایجاد می شود نوعی موسیقی است که هر کسی قادر به درک آن نیست.

 

کاش میشد سرنوشت خویش را از سر نوشت

کاش می شد اندکی تاریخ را بهتر نوشت

کاش می شد پشت پا زد بر تمام زندگی

                    داستان عمر خود را گونه ای دیگر نوشت

  

 موسیقی قدرتمندترین هنر                  

 

موسیقی از قدرتمندترین هنرهاست . موسیقی احساسات را بر می انگیزد ، خاطرات را زنده می کند و برداشتی کلی از ابعاد والاتر زندگی به ما ارائه می دهد .

موسیقی انسان را گاه به جنگ ، گاه به دوستی و گاه به آرامش و راحتی سوق می دهد و قلب و افکار ما را دگرگون می سازد . می توانیم بگوییم که هر احساس ، هر رخداد طبیعی بوسیله ی موسیقی ثبت می شود . ما موسیقی دانان به بهترین نحو ممکن ، عناصر موسیقی را طوری در می یابیم تا به آن بعد والاتر دست یابیم .

موسیقی ( حتی اندکش ) کلید دستیابی به ارزش هاست و می تواند هم نوازنده و هم شنونده را با خود به دنیایی بی کران هدایت کند . حتی اگر فقط یک نفر از شنیدن آنچه ما می نوازیم به شوق آید و بعد از اتمام آن احساس خوبی داشته باشد ، ما به هدف خود رسیده ایم .

SCOTT   TENNANT

اسکات تننت را به عنوان یک نوازنده ی برجسته و عالی می شناسند .جایزه ها و افتخارات او شامل موارد زیر می باشد :

1_ اولین آمریکایی که موفق شد جایزه اول مسابقات بین المللی گیتار را در توکیو در سال 1989 کسب کند .

 

2_ مدال نقره از مسابقات Concours International de Guitar  رادیو فرانسه در پاریس در سال 1988 .

 

3_ برنده مسابقات بین المللی تورنتو در سال 1984 .

 

او در سال 1962 در دیترویت آمریکا به دنیا آمد و در سن شش سالگی به نواختن گیتار روی آورد . در دوران تحصیلات متوسطه ، او گیتار کلاسیک را نزد Lee Dyament  and Joe Fava و گیتار فلامنکو را نزد Juan Serrano  فرا گرفت . او در دبیرستان ، ترومبون باس و ویولن نیز می نواخت .

اسکات در سال 1980 به لس آنجلس عزیمت کرد و به دانشگاه Southern California  رفت . او در دانشگاه با اساتیدی همانند James Smith & Pepe Romero  آشنا شد . در زمان او بود که اجرای چهار نفری گیتار لس آنجلس به وجود آمد و او از آن زمان به بعد در این گروه می نوازد و با گروه به مسافرت می رود . به عنوان یک هنر آموز ، او در کلاس های پیشرفته اساتید برجسته ای چون Andres Segovia & Joaquin Rodrigo  مشغول به فرا گیری تکنیک های گیتار بوده است . 

*Mahsa**Sarab* 

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳۸٧/٦/٢٦ساعت ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ توسط مهسا نظرات ()


Design By : Pichak